30 stycznia 2013 23:01 | Aktualności

APEL PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR NAUKI 2012/2013

Koniec semestru to dobry czas na podsumowanie wyników nauczania i zachowania. 24.01.2013 w naszej szkole odbył się apel podsumowujący I sem. nauki.

Pani dyrektor Lucyna Wolska pogratulowała uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu.

Uczniowie klas 1-3, którzy zostali wyróżnieni za pilną, systematyczną naukę i dobre opanowanie wiadomości to:

Klasa 1a

- Sawczak Alicja

- Sola Kinga

- Zioło Wiktoria

Uczniowie z klas 4-6, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobre zachowanie za I semestr 2012/2013r. to:

Klasa 4a

- Matuszko Emilia

- Dobrzaniecka Zofia

- Plewa Paulina

W I semestrze roku szkolnego 2012/2013 odbywały się w naszej szkole konkursy i zawody sportowe.

W październiku odbył się Szkolny Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii. Uczniowie: Alicja Doburzyńska kl. 5a, Zofia Dobrzaniecka kl. 6b i Michał Paraszczak kl. 6b zakwalifikowali się do etapu rejonowego, w którym reprezentowali naszą szkołę w listopadzie.

W tym samym miesiącu odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody. Wzięli w nim udział uczniowie klas 5a i 6b. Do etapu powiatowego przeszli trzej uczniowie z kl. 6b: Szymon Łunkiewicz, Michał Paraszczak i Adam Wójcik.

Jak co roku odbył się również konkurs wiedzy ogólnej „Super Mózg”. Zwycięzcą tego konkursu została Nikola Żurawik z kl. 3b.

Podsumowano szkolny konkurs literacki dla uczniów klas 4-6 „Wspaniały nauczyciel”:

I miejsce – Aleksandra Wrzeszcz kl. 5a

II miejsce – Aleksandra Krawiec kl. 4b.

„Wspaniały nauczyciel” to również temat szkolnego konkursu plastycznego, którego zwycięzcami są:

I miejsce – Wiktoria Oleszak kl. 2a

II miejsce – Mateusz Stacewicz kl. 1b i Hanna Sideł kl. 2b

III miejsce – Julita Żurawik kl. 3a.

W grudniu Mały Samorząd Uczniowski i Samorząd Uczniowski zorganizowały konkurs na ozdobę świąteczną.

Laureaci kategorii klas 4-6 to:

I miejsce – Aleksandra Skwara kl. 4a

II miejsce – Aleksandra Lewandowska kl. 6b.

Laureaci kategorii klas 0-3 to:

I miejsce – Tomasz Kardaś kl. 1a

II miejsce – Jakub Wrzeszcz kl. 3b

III miejsce - Patrycja Poznańska 2b, Kacper Rozmiarek 0a i Filip Oleszkiewicz kl. 0a.

Wyróżnienia: Wiktoria Lewandowska kl. 1a, Kamil Gwóźdź kl. 3a, Paweł Olejnik kl. 5a, Maciej Sałdak kl. 2b i Julita Żurawik kl. 3a.

Zmagania sportowe uczniów podsumował p. D. Czajka.

Wszystkim wyróżnionym uczniom i zwycięzcom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na zakończenie apelu pani dyrektor przekazała informacje dotyczące bezpiecznego spędzania ferii.

Przeczytano: 556 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Apel podsumowujący I semestr